Barnasants - Capçalera
Edicions anteriors

2022 — Vint-i-setena Edició

Concert inaugural a Catalunya:
22 de gener Teatre Joventut BRAMS /
Programació regular a Catralunya
23 de gener Auditori de Barcelona ROGER MAS /27 de gener Auditori Barradas ARTURO GAYA /28 de gener C.A.T. MAR GRIMALT /29 de gener Teatre Joventut MARINA ROSSELL /30 de gener Casinet d’Hostafrancs JULIA LEÓN /3 de febrer Harlem Jazz Club MARIA HEIN /4 de febrer Casinet d’Hostafrancs JAVI JAREÑO /5 de febrer Harlem Jazz Club ÒSCAR PERIS /6 de febrer C.A.T. ROSA ZARAGOZA / L’Escorxador d’Olesa PI DE LA SERRA /Auditori Vilafranca del Penèdes ALBERT PLA / 10 de febrer Harlem Jazz Club SAKI GUILLEM /Cotxeres de Sants A PIER PAOLO PASOLINI /11 i 12 de febrer C.A.T. MARIA DEL MAR BONET / 12 de febrer Casinet d’Hostafrancs JOANJO BOSK /13 de febrer Auditori Barradas RAUL ALCOVER /Harlem Jazz Club XIOMARA ABELLO / Casinet d’Hostafrancs GUADI GALEGO /17 de febrer Porxos de Can Laporta JOANJO BOSK /Harlem Jazz Club ZARZAMORA /18 de febrer Sala Luz de Gas PABLO GUERRERO /
19 de Febrer Teatre Cívic de l’Alguer MARINA ROSSELL A L’ALGUER /Teatre Joventut ZAMBAYONNY i RAFA PONS /C.C. Albareda LIDIA UVE /
Auditori Barradas ANNA FERRER /
24 de febrer Harlem Jazz Club BERNARDO FUSTER /12 de març Centre Catòlic de Sants MIREIA FELIU – HOMENTAGE A NÚRIA FELIU /
25 de febrer Harlem Jazz Club ALBERT FIBLA /
26 de febrer C.C. Albareda IVETTE NADAL /
27 de febrer Teatre Joventut SÉS /
Harlem Jazz Club EL HOMBRE TRANKILO /
3 de març Harlem Jazz Club RAMPAIRE /
4 de març Casinet d’Hostafrancs VERDCEL (Verdsions) /
C.A.T. AZIZA BRAHIM I CAFÈ D’ALGER /
5 de març Teatre Joventut JAVIER GURRUCHAGA
Auditori Barradas JOAN REIG /
Auditori de la Casa de Cultura, Olesa de Montserrat MONTSE CASTELLÀ /
Casinet d’Hostafrancs RAÚL R. SOLA /
6 de març C.A.T. VICENT TORRENT /
11 de març Casinet d’Hostafrancs AMAIA MIRANDA /
C.A.T. JOANA DARK /
Teatre Joventut MANUEL GERENA /
12 de març Harlem Jazz Club PRIMAËL /
13 de març Harlem Jazz Club SANTGENÍS /
17 de març Harlem Jazz Club TINO DEL POZO /
18 de març Auditori Barradas CRISTINA NAREA /
Casinet d’Hostafrancs MIQUEL SERRA /
Casa de Cultura de Girona JOANJO BOSK /
CC Albareda ALBA MORENA /
19 de març Auditori Barradas XARIM ARESTÉ /
Ô caveau du Castell MIQUEL SERRA SOL /
20 de març Harlem Jazz Club ERIC FRAJ /
24 de març Harlem Jazz Club PERE FIGUERES /
25 de març Centre cultural Collblanc – Torrassa OS CHOTOS /
26 de març Centre Artesà Tradicionàrius O VAL DAS MOURAS /
Auditori Filharmònica d’Amposta BRAMS /
Auditori Barradas JUAN VALDERRAMA /
27 de març Harlem Jazz Club CLÀUDIA CRABUZZA /
31 de març Harlem Jazz Club GAIRE /
CC Albareda ENRIC HERNÀEZ /
1 d’abril Teatre Joventut ISMAEL SERRANO /
C.C. Albareda JOSEP TERO /
2 d’abril La Sala de Sant Llorenç d’Hortons XAVIER BARÓ /
Casinet d’Hostafrancs GUIU CORTÉS /
Auditori de la Casa de la Cultura d’Olesa CLAUDIO GABRIEL SANNA I RALL GRUP /
C.C. Albareda MURIEL BATBIE /
Teatre Municipal de Girona BRAMS /
3 d’abril Auditori Barradas CLAUDIO GABRIEL SANNA I RALL GRUP /
Centre Cultural de Gelida MERITXELL NEDDERMANN /
7 d’abril Auditori de Barcelona QUIMI PORTET /
8 d’abril Teatre Plaza PABLO MILANÉS /
Sala Luz de Gas RAQUEL LÚA /
9 d’abril Teatre Joventut NACHO VEGAS /
10 d’abril Casinet d’Hostafrancs ALESSIO ARENA /
21 d’abril Harlem Jazz Club SANDRA BAUTISTA /
22 d’abril Teatre Municipal de Canet de Mar PEP LLADÓ /
24 d’abril Casinet d’Hostafrancs CARME CANELA & JURANDIR SANTANA /
Teatre Cívic “Gaví Bal·lero” de l’Alguer BRAMS /
28 d’abril Harlem Jazz Club GESSAMÍ BOADA /
29 d’abril Auditori Barradas B.O.P. BANDA OBRERA DEL POBLE /
30 d’abril Teatre Municipal de Balaguer BRAMS /
3 de Maig Parc de les Moreres de Benifallet TREN SEEGER /
5 de maig Harlem Jazz Club ÖLIVIA MUSYK /
Sala Luz de Gas Joan Isaac & Sílvia Comes /
6 de maig Teatre Joventut MARIA PELÁE /
C.A.T. JORDI BATISTE /
Teatre Municipal de Canet de Mar CRIS JUANICO /
7 de maig Casinet d’Hostafrancs DANI FLACO /
Harlem Jazz Club MIQUEL PUJADÓ /
8 de maig Teatre Ateneu Tàrrega EL TOCADISCOS DE JOAN FUSTER /
Harlem Jazz Club MONTAÑEZ /
10 de maig Sala René Vautier de l’Espai Gavroche JOANJO BOSK /
12 de maig Centre Artesà Tradicionàrius MARC PARROT /
13 de maig Harlem Jazz Club DANIEL SÁEZ /
Casinet d’Hostafrancs PEDRO PASTOR /
14 de maig Centre Artesà Tradicionàrius Ò.C. Brigada Internacional /
15 de maig Centre Artesà Tradicionàrius Joan Isaac i Carme Sansa /
17 de maig Luz de Gas PALA /
28 de maig Teatre Cívic “Gaví Bal·lero” de l’Alguer Marala /
Sala Vilbau de Bao BRAMS /
28 de maig Luz de Gas CASA RAMBALDI /
Concert de Cloenda a Catalunya /
20 de maig Auditori de Sant Cugat HOMENATGE A GABRIEL FERRATER

Programació Barnasants 2022

Consulta la programació completa del festival d'enguany. Segueix tots els concert i actes de ben a prop

Configuració de Cookies


Tanca Més informació